Włoska restauracja czyli zabiorę Cię właśnie tam

Nie raz pewnie zastanawiasz się, gdzie zabrać swoją wybrankę aby wspólnie spędzić miły, kulturalny a przede wszystkim romantyczny wieczór. Jeżeli to Twoje pierwsze spotkanie, musisz dobrze zastanowić gdzie na randkę zabrać swoją przyszłą (masz nadzieję) dziewczynę.

Odpowiednim miejscem będzie miejsce, które ona lubi jednak warto pokusić się aby ją trochę zaskoczyć, sprawić aby poczuła się wyjątkowo, szczególnie, sprawić aby na jej twarzy często malował się rumieniec zaskoczenia. I tutaj właśnie proponuję Ci opcję pod tytułem włoska restauracja. W pierwszej chwili pomysł może wydać Ci się nieco banalny, zaufaj mi jednak, jeśli podejdziesz do sprawy z sercem długo potem jeszcze będziecie mile wspominać ten wieczór. Pamiętaj aby się wcześniej przygotować i to solidnie. Dobrze wybierz miejsce, lokal. Musi panować w nim „klimat”, lekki półmrok, delikatnie rozświetlony najlepiej blaskiem świec, w tle cicha nastrojowa muzyczka, solidna dyskretna obsługa.

Restaurację wybierz parę dni wcześniej, przyjdź rozejrzyj się, wybierz potencjalny stolik. Jeśli jest taka możliwość zarezerwuj go. Oczywiście musisz być też solidnie przygotowany finansowo, nie możesz dać plamy z portfelem. Włoska restauracja ma klasę, Ty też musisz ją mieć. Jak się ubrać? Postaraj się nie być zbyt elegancki ale też nie przesadzaj z luzem, to kolacyjny wieczór w restauracji, postaraj się znaleźć środek. Lekka marynarka, biała koszulka i dżinsy (bez dziur) będzie ok.

Bądź uważny, ale i rozluźniony. Pamiętaj aby reagować na jej gesty, potrzeby, wyprzedzaj. Przed wejściem do lokalu wyprzedź ją otwórz drzwi i przepuść przodem. Gdy podejdziecie do stolika pamiętaj o krześle, najlepiej gdy przed wyjściem na spotkanie zapoznasz się z zasadami savoir vivre, z pewnością Ci to pomoże jak nie teraz to w przyszłości na pewno. Bądź elegancki i szarmancki ale nie przesadzaj, dziewczyna nie może czuć się skrempowana. Co do posiłku zamów pizzę. Pizza jest daniem na luzie ale też charakterystycznym dla kuchni włoskiej, co najważniejsze nie da się jej jeść „sztywno”. Można pogadać, pośmiać się, wykorzystaj to. Dowiedz się wcześniej jakichś ciekawistek dotyczących tego dania i opowiedz jej o tym, wzbudź ciekawość, zaskocz ją. Myślę, że jeśli dobrze się przygotujesz, odłożysz troszkę kaski i zaprosisz swoją wybrankę do włoskiej restauracji na romantyczną kolację, z pewnością spojrzy na Ciebie przychylnie, zyskasz jej względy. Powodzenia!

404